Rozbili dwa kultowe Lancery EVO przez szkolny błąd. Nie uwierzycie co tam się stało [WIDEO]

Rozbili dwa kultowe Lancery EVO przez szkolny błąd. Nie uwierzycie co tam się stało [WIDEO]

2evo

Podaj dalej

Dwa modele Mitsubishi Lancer Evolution zostały poważnie uszkodzone w Kalifornii podczas niedawnej imprezy Cars and Coffee.

Materiał filmowy, który został udostępniony w mediach społecznościowych pokazuje następstwa wypadku z udziałem dwóch kultowych Lancerów Evolution. Niestety na razie w sieci nie ma jeszcze nagrania, na którym moglibyśmy zobaczyć co tam się właściwie stało. Biorący udział w zlocie świadkowie zdarzenia twierdzą, że był to po prostu nieszczęśliwy wypadek, spowodowany chwilą nieuwagi jednego z kierowców.

Z relacji wynika, że jadący białym Lexusem mężczyzna postanowił nagle zatrzymać się przed pasami, aby przepuścić pieszych. Kierowca niebieskiego Lancera Evolution, który znajdował się tuż za nim, nie spodziewał się, że Lexus zahamuje tak gwałtownie i ostatecznie uderzył w jego tył. Srebrny Evo następnie uderzył w tył niebieskiego.

Zdjęcia i filmy pokazują, że dwa Mitsubishi uległy w wypadku poważnym uszkodzeniom. Widać, że jeden z reflektorów niebieskiego Evo został rozbity, jego chłodnica pękła, a z intercoolera nie ma właściwie już czego zbierać. Właściciel zdemontował również przedni zderzak, ponieważ utrudniał on dalszą jazdę. Tył również będzie wymagał naprawy, w tym nowego zderzaka i tylnej klapy. Jeśli chodzi o srebrne Evo, jego przedni zderzak został zniszczony, podobnie jak maska ​​i jeden z reflektorów.

Kierowca Lexusa GS uciekł z miejsca zdarzenia mimo tego, że do wypadku nie doszło z jego winy. Dla fanów tego modelu takie obrazki to prawdziwy horror. Z resztą zobaczcie sami:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Blue Nissan GTR Nismo R35 (@cal.r35)

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News