Rolls Royce Donalda Trumpa trafił na aukcję. Cena? Jest śmieszna!

Rolls Royce Donalda Trumpa trafił na aukcję. Cena? Jest śmieszna!

Podaj dalej

Kiedy oczy całego świata zwrócone są na ostatnie zamieszki w Waszyngtonie wywołane przez zwolenników Donalda Trumpa, na aukcję trafia… jego prywatny Rolls Royce.

Cena jest dziwna

Donald Trump to bez wątpienia postać bardzo kontrowersyjna. Aktualny (jeszcze) prezydent Stanów Zjednoczonych słynął ze swojego zamiłowania do dóbr luksusowych – jachtów, dzieł sztuki, czy chociażby horrendalnie drogich zegarków. Jak można się łatwo domyślić, miliarder zgromadził w swoim garażu również całkiem sporo wspaniałych i nietuzinkowych samochodów.

Wśród tych „perełek” są m. in. Lamborghini Diablo, Mercedes-Benz SLR McLaren, 24 Karat Gold Chopper”, czyli chopper z elementami wykonanymi z żywego złota czy kultowy Rolls-Royce Silver Cloud.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Teraz na aukcję Mecum Auctions trafił Rolls Royce Phantom, który niegdyś należał do przedsiębiorczego biznesmena. Egzemplarz z 2010 roku wyceniony został za cenę 400 tys. dolarów. Czyli delikatnie mówiąc – grubo przesadzoną. W tym momencie warto zaznaczyć, że podobne egzemplarze z tego rocznika kosztują około 20%-30% mniej.

Rolls Royce Phantom Donalda Trumpa

Co zatem tak znacząco podniosło cenę Phantoma z zaledwie 56 700 mil na liczniku? Cóż, być może odręczna notatka na przedniej stronie instrukcji obsługi, która brzmi: „Kochałem ten samochód – jest świetny! Donald J. Trump”.

Rolls Royce Phantom Donalda Trumpa

Czy świstek papieru z własnym podpisem 45. prezydenta USA wart jest dopłacenia do tego samochodu kilkudziesięciu tysięcy dolarów? Cóż, z tym pytaniem zostawiamy Was samych.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News