Quad zgasł mu na przejeździe kolejowym. Chwilę później opadły rogatki i wszyscy zamarli [WIDEO]

Quad zgasł mu na przejeździe kolejowym. Chwilę później opadły rogatki i wszyscy zamarli [WIDEO]

quadd1

Podaj dalej

Do ekstremalnie niebezpiecznej sytuacji doszło w Lesznie, kiedy quad zgasł na przejeździe kolejowym. Tylko dzięki trzeźwo myślącym dwóm mężczyznom nie doszło tam do ogromnej tragedii.

Kilka chwil i rozegrałby się dramat

Zdarzenie miało miejsce 30 marca br. na ul. Dożynkowej w Lesznie w woj. wielkopolskim. Na przejeździe kolejowym utknął quad (najprawdopodobniej zgasł). Niestety – chwilę później opadły rogatki i czasu na reakcję było bardzo niewiele. Na domiar złego, mimo zapalonego czerwonego światła na tory wjechały dwa samochody, które również utknęły między opadającymi szlabanami.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Niestety kierowcy nie mieli pojęcia jak w takiej sytuacji się zachować i tylko dzięki trzeźwo myślącym dwóm mężczyznom nie doszło tam do tragedii. Pomijamy już to, co na końcu zrobił kierowca BMW – oceńcie sami.

Chcieli ukraść BMW M2 i prawie im się to udało. Otworzyli auto, ale polegli na bramie – sromotnie [WIDEO]

Materiał publikujemy ku przestrodze i przypominamy – jeśli kiedykolwiek utkniecie na przejeździe między szlabanami – staranujcie je nie bacząc na konsekwencje. To mechanizm bardzo delikatny i łatwo go wyłamać nawet przy niewielkiej prędkości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News