Przyszedł do komendy Policji bo chciał być zatrzymany. Kiedy policjanci odmówili, wyciągnął z majtek narkotyki

Przyszedł do komendy Policji bo chciał być zatrzymany. Kiedy policjanci odmówili, wyciągnął z majtek narkotyki

obowiązkowy nowy dokument kierowcy

Podaj dalej

Zachowania pewnych ludzi chyba nigdy nie przestaną nas zaskakiwać. Najlepszym przykładem może być niecodzienna i komiczna w sumie sytuacja, która miała ostatnio miejsce w Pabianicach. Policjanci musieli być w ciężkiej konsternacji, ale zacznijmy od początku.

Jak informuje łódzka policja, do bardzo dziwnego zdarzenia doszło w minioną sobotę na terenie pabianickiej komendy Policji. 20-latek przyszedł do siedziby miejscowej jednostki, by zostać zatrzymanym. Kiedy funkcjonariusze mu odmówili, młody pabianiczanin wyciągnął zza bielizny narkotyki. Ostatecznie mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie.

15 kwietnia 2023 roku około godziny 19.40 do miejscowej jednostki Policji zgłosił się mężczyzna twierdząc, że jest skonfliktowany z sąsiedztwem i partnerem matki. Pabianiczanin pomimo młodego wieku, był już dobrze znany tutejszym mundurowym, gdyż w przeszłości wielokrotnie łamał prawo. Ponadto, funkcjonariusze podczas rozmowy wyczuli od niego silną woń alkoholu. Policjanci wysłuchali 20-latka, po czym uznali, że nie ma podstaw do jego zatrzymania. Uparty pabianiczanin nie dawał jednak za wygraną.

Po tym, jak stróże prawa mu odmówili, wyciągnął zza bielizny woreczek z białym proszkiem. Funkcjonariusze zbadali jego zawartość. Wstępny test wykazał, że były to substancje zabronione, najprawdopodobniej kokaina. 20-latek zanim trafił do policyjnego aresztu został również przebadany alkomatem. Miał ponad 1,5 promila w organizmie. Wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzuty za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

POLICJA ŁÓDZKA

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News