Przebrał się za postać z horroru i straszy z lalką i siekierą kierowców. Uważajcie na niego! [WIDEO]

Przebrał się za postać z horroru i straszy z lalką i siekierą kierowców. Uważajcie na niego! [WIDEO]

Podaj dalej

Do bardzo dziwnej i jednocześnie strasznej sytuacji doszło kilka dni temu na jednej z dróg w pobliżu Knurowa w województwie śląskim. Przebrany za postać z horroru mężczyzna chodzi nocą po ulicy z siekierą i lalką i straszy kierowców.

Głupi żart czy realne niebezpieczeństwo?

Portal rmffmax.pl opublikował film ze strony fanowskiej Twój Knurów w serwisie Facebook. Na nagraniu zarejestrowanym nocą przez jednego z kierowców widać tajemniczą postać, która leży na drodze. Kiedy mężczyzna podjechał bliżej jego oczom ukazał się człowiek w masce, który w jednej ręce trzymał lalkę, a w drugiej siekierę. Trzeba przyznać, że sytuacja nie do pozazdroszczenia – zwłaszcza kiedy jesteśmy w aucie sami a dookoła jest tylko las.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Przebrany za postać z horroru

Film wywołał w sieci niemałe zamieszanie. Mieszkańcy Knurowa mają jednak nadzieję, że jest to tylko i wyłącznie głupi żart i nie ma się czego tak na prawdę bać. Na wszelki wypadek jednak zajście zostało zgłoszone na policję. My jednak radzimy Wam, żebyście zachowali szczególną ostrożność podróżując w tamtych rejonach. Wystarczy nocą chwila nieuwagi, aby takiego delikwenta potrącić!

źródło: rmffmax.pl

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News