Próbował komicznie wymusić odszkodowanie. Z tego nagrania śmiała się nawet policja [WIDEO]

Próbował komicznie wymusić odszkodowanie. Z tego nagrania śmiała się nawet policja [WIDEO]

wymuszenieod

Podaj dalej

Próby wymuszenia odszkodowania mają miejsce codziennie na całym świecie. Przeważnie są one nieudolne i komiczne, ale ten mężczyzna przeszedł samego siebie. Gorzej po prostu tego zrobić się nie dało.

Najgorszy aktor świata

Do zdarzenia doszło w piątek 3 września. Policja w Slidell w stanie Luizjana w USA podjęła interwencję po telefonie anonimowego mężczyzny, który twierdził, że został potrącony na ruchliwym parkingu nieopodal miejscowej stacji benzynowej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że sprawcą całego zamieszkania jest 47-latek – Arthur Bates Jr.

Z jego relacji jasno wynikało, że kierowca Tesli cofając uderzył w niego, powodując upadek na chodnik, a następnie uciekł z miejsca zdarzenia. Bates skarżyła się na urazy pleców, nóg i szyi, co spowodowało wysłanie na miejsce karetki pogotowia oraz jednostki straży pożarnej.

Policjanci nie mieli większych problemów z namierzeniem właściciela Tesli. Kierowca nie myśląc zbyt długo pokazał im nagranie z tego zdarzenia. Nie było to jakoś szczególnie skomplikowane, ponieważ jak powszechnie wiadomo, wszystkie modele marki Tesla są naszpikowane elektroniką. Z zapisu jasno wynikało, że Bates celowo wskoczył na jego pojazd i zainscenizował wypadek. Mężczyzna przyznał się do sfabrykowania całego zdarzenia i został aresztowany. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News