Popularna przyprawa masowo wycofywana ze sprzedaży. Producent ostrzega - może zawierać odłamki szkła

Każdego dnia na całym świecie w przemyśle spożywczym dochodzi do wielu błędów i zaniedbań, w wyniku których na pułki sklepowe trafiają produkty, które mogą zagrażać naszemu zdrowi, a nawet życiu. Niestety, jesteśmy zmuszeni poinformować o kolejnym takim przypadku.

Popularna przyprawa masowo wycofywana ze sprzedaży. Producent ostrzega – może zawierać odłamki szkła
Podaj dalej

Po herbacie, która mogła doprowadzić do śmierci oraz niebezpiecznych przyprawach i toksycznym chlebie, tym razem masowo ze sprzedaży jest popularna przyprawa do spaghetti, do której za sprawą błędu na etapie produkcji dostały się ciała obce ze szkła, mogące stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Aktualne wycofanie w sklepach Aldi: szkło w przyprawie stanowi zagrożenie dla zdrowia

Wycofanie dotyczy produktu „Le Gusto Bolognese Spice” . Producent podaje, że produkt był sprzedawany w ramach specjalnej oferty w niemieckich sklepach Aldi Nord i Aldi Süd.

Producent ostrzega przed spożyciem, więc nie można wykluczyć, że w przyprawie znajdują się ciała obce. Oto szczegóły produktu:

Marka: Le Gusto
Nazwa artykułu: Przyprawa bolońska
Pojemność: 35g
Data przydatności do spożycia (data przydatności do spożycia po prawej stronie etykiety): 01.06.2025 r

Klienci, którzy znajdą w swojej spiżarni przyprawę, której dotyczy wycofanie, mogą ją wyrzucić lub zwrócić do oddziału Aldi. Cena zakupu również zostanie zwrócona bez przedstawienia paragonu. – podaje portal RUHR.de

Przeczytaj również