Podczas protestów przeciwko brutalności policji policjant przejechał podejrzanego. Następnie ciężko go pobił [WIDEO]

Podczas protestów przeciwko brutalności policji policjant przejechał podejrzanego. Następnie ciężko go pobił [WIDEO]

Podaj dalej

Służby mundurowe są obecnie poddawane na całym świecie ścisłej kontroli. Można by oczekiwać więc, że będą uważać, aby nie narażać się na niepotrzebne problemy. Jak się jednak okazuje, to tylko nasze pobożne życzenia. Ten film pokazuje, że wielu policjantów dalej robi, co chce.

Od jakiegoś czasu policja w Stanach Zjednoczonych ma poważny problem. Po skandalicznej śmierci George’a Floyda, który został okrutnie uduszony przez funkcjonariusza policji w kraju doszło do tysięcy protestów przeciwko przemocy mundurowych.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

To oczywiście nie może dziwić, bowiem przypadek tragicznie zmarłego Floyda nie był odosobniony. Ludzie wyszli na ulice, aby dać wyraz swojemu zaniepokojeniu i przeciwstawić się tego typu bestialskim praktykom.

Brutalne zatrzymanie

To, że organy ścigania w USA potrzebują natychmiastowych reform świadczy film, który obecnie krąży w Internecie. Pokazuje naprawdę brutalne aresztowanie, podczas którego funkcjonariusz policji uderza samochodem uciekającego podejrzanego. To co stało się później jest jeszcze bardziej przerażające i po prostu nie mieści się w głowie. Nie ma żadnych wątpliwości, że to kolejna zbyt przesadna interwencja, której nie można w żaden sposób usprawiedliwić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez RealSTLMedia LLC (@realstlnews1)

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News