PILNE: W ten sposób wydasz na paliwo tyle samo, ile przed podwyżkami. Nie ma żadnego haczyka, to banalnie proste

PILNE: W ten sposób wydasz na paliwo tyle samo, ile przed podwyżkami. Nie ma żadnego haczyka, to banalnie proste

diesel benzyna lpg ceny paliw akcyza (2)

Podaj dalej

Trwająca na terenach Ukrainy woja cały czas bardzo mocno odbija się na cenach paliw na Starym Kontynencie. W Polsce na niektórych stacjach benzynowych ceny idą w górę nawet kilka razy w ciągu dnia. Najgorsze jest jednak to, że poprawy tej sytuacji w najbliższym czasie spodziewać się nie należy. Można jednak wydać na paliwo tyle samo, ile przed podwyżkami. Sposób jest prosty.

Kiedy wydawało się, że ceny paliw powoli zaczynają się stabilizować, na początku kwietnia znów obserwujemy podwyżki. Na szczęście są one niewielkie i „jeszcze” akceptowalne. Nie zmienia to jednak faktu, że ceny podstawowych rodzajów paliw takich jak Pb95, ON i LPG są horrendalne. Nic więc dziwnego, że kierowcy szukają wszelkich sposobów, aby zaoszczędzić.

Wydawaj na paliwo tyle ile wcześniej

Nowe zasady tankowania na stacjach PKN Orlen
fot. pixabay.com – Andrzej Rembowski

Całe szczęście są sposoby, aby zaoszczędzić nawet 25-30% paliwa. Wystarczy tylko wiedzieć jak to zrobić i przestrzegać tych 7 prostych zasad eco-drivingu, o których wielu kierowców wcześniej nie słyszało. Spróbujcie jeździć w ten sposób przez miesiąc, a sami zobaczycie jakie są tego efekty. Gwarantujemy, że zobaczycie sporą różnicę w spalaniu waszego samochodu.

O tym jak to zrobić opowiedział Michał „Michu” Jesionowski – jeden z najpopularniejszych blogerów motoryzacyjnych w Polsce, którego filmy z moto-poradami obejrzały już dziesiątki milionów osób.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News