PILNE! Lewandowski w końcu ze "złotą piłką"! Teraz czas na najważniejszą nagrodę jego życia

Robert Lewandowski to bez wątpienia najlepszy obecnie środkowy napastnik na świecie. RL9 zgarnia co chwilę bez większych problemów nowe trofea, pobija kolejne rekordy i jest absolutnym wzorem do naśladowania dla wszystkich tych, dla których piłka nożna to nie tylko widowiskowy sport, hobby, ale również sposób na życie.

Robert ewandowski
Podaj dalej

Napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski, zdobył wczoraj nagrodę Złotego Gracza 2021, przyznawaną przez włoski dziennik Tuttosport. Tym samym zdobywając „włoską złotą piłkę” Lewy znalazł się  przed supergwiazdą PSG Lionelem Messim i pomocnikiem Chelsea Jorginho. Reprezentant Polski zdobył to wyróżnienie po raz drugi z rzędu.

Ale najciekawsze jest to, że już niebawem kapitan reprezentacji Polski może zostać pierwszym polskim piłkarzem, który otrzyma Złotą Piłkę. Czy tak się stanie? Cóż, z tym poczekać będziemy musieli do 29 listopada. Wtedy właśnie podczas uroczystej ceremonii „France Football” zostanie wyłoniony najlepszy piłkarz świata.

Czas na najważniejszą nagrodę w jego życiu!

France Football ma ujawnić zwycięzcę tegorocznej Złotej Piłki przed końcem miesiąca. Obok Roberta Lewandowskiego o to prestiżowe trofeum będą ubiegali się tacy zawodnicy jak Karim Benzema, Mogamed Salah, Messi i Jorginho. Dwóch ostatnich kapitan reprezentacji Polski pokonał w drodze o nagrodę Złotego Gracza 2021.

Pomimo tego, że tacy zawodnicy jak Karim Benzema i Mohamed Salah błyszczą dla swoich klubów, wielu ekspertów uważa, że ​​Lewandowski, Messi i Jorginho są faworytami do zdobycia nagrody. Kto sięgnie po najbardziej prestiżową nagrodę w świecie piłki? O tym przekonamy się już 29 listopada!

Przeczytaj również