PILNE: 6-maja - dzień tankowania? Dziś na stacjach jest grubo - czy na to w końcu czekaliśmy?

PILNE: 6-maja - dzień tankowania? Dziś na stacjach jest grubo - czy na to w końcu czekaliśmy?

benzyna ceny paliw diesel

Podaj dalej

Po majowym weekendzie wszyscy kierowcy z utęsknieniem czekają na nowe ceny paliw w Polsce. Co zobaczymy dzisiaj na pylonach? Czy mamy się czego obawiać, a może zupełnie przeciwnie – w końcu mamy powody do radości? Przypatrzmy się zatem jak wyglądają ceny paliw w piątek – tuż przed weekendem.

Czy jest lepiej?

Na wielu stacjach benzynowych w całej Polsce właściciele samochodów będą mogli miło się zaskoczyć – i to nie jest żart. Jak powszechnie wiadomo, nasz portal podaje ceny paliw niemal na bieżąco, a więc jak tylko w kraju analitycy podadzą obecną sytuację na rynkach ropy. Jesteśmy pierwsi – a to zobowiązuje. Zobaczmy zatem jakie ceny przywitają kierowców rano 6 maja br. Będzie stabilnie i… niewesoło.

– Tuż po długim weekendzie nie mamy pomyślnych wiadomości dla kierowców. Rosnące na światowych giełdach ceny ropy powodują, że ceny paliw w Polsce wciąż mocno szybują w górę. – poinformował portal e-petrol.pl.

Bez wątpienia nie jest to coś, co Polacy chcieliby usłyszeć w piątek 6-maja. Przyjrzyjmy się temu, jak ceny paliw będą wyglądały w całej Polsce dzisiaj:

Aktualne średnie ceny paliw w Polsce w piątek 06.05.2022 r,

  • PB98 – 6,99 zł/litr,
  •  Pb95 – 6,65 zł/litr,
  •  ON – 7,42 zł/litr,
  • cena gazu LPG – 3,69 zł/litr.
paliwo ceny paliw ropa naftowa
fot. pixabay

 

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News