Piękna Brazylijka postawiła się złodziejom samochodów. Policja przybyła w ostatniej chwili [WIDEO]

Piękna Brazylijka postawiła się złodziejom samochodów. Policja przybyła w ostatniej chwili [WIDEO]

brazylijka

Podaj dalej

Przestępczość w krajach Ameryki Południowej przez cały czas jest tam ogromnym problemem. To nagranie jest jednak najlepszym dowodem na to, że miejscowi są już tak przyzwyczajeni do wszechobecnych złodziei, że nie boją się stanąć z nimi w szranki i bronić swoich interesów. Ta Brazylijka jest tego doskonałym przykładem.

Oscary 2021. Jaki film zwyciężył i kto został najlepszym aktorem roku?

Odwaga się opłaciła

W Ameryce Łacińskiej zamieszkanej przez 8 procent ludności świata dochodzi do 40 procent ogółu morderstw i 66 procent porwań dla okupu – wynika z raportu Organizacji Państw Amerykańskich. Niestety – mimo pomocy z zewnątrz (głównie przez USA), przestępczość w tym regionie jest dalej największa na świecie. Kradzieże samochodów są już w Brazylii, Kolumbii i Wenezueli nie tylko przestępczym procederem, ale aktualnie również świetnie prosperującym biznesem.

Zaciągnęła swojemu chłopakowi ręczny, kiedy ścigał się z motocyklistami. To była ostatnia rzecz, którą zrobiła w życiu? [WIDEO]

Dla wielu mieszkańców złodziejstwo jest tak powszechne, że nie boją się oni postawić przestępcom i walczyć o swoje dobra materialne. Najlepszym na to dowodem jest postawa pewnej Brazylijki. Kobieta zachowała do końca zimną krew i przeciwstawiła się dwóm bandytom, którzy próbowali ukraść jej Volkswagena Tiguana.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Na szczęście w trakcie przepychanki na miejscu pojawiła się miejscowa żandarmeria, która bez większych kłopotów ujęła sprawców. Ci nawet nie próbowali uciekać mając świadomość tego, że szybko zostaliby zastrzeleni.

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News