Paralotniarstwo w salonowym stylu. Tak się lata z kanapą i telewizorem!

Paralotniarstwo w salonowym stylu. Tak się lata z kanapą i telewizorem!

Podaj dalej

Paralotniarstwo to sport dla każdego fana podniebnych przygód. Nie wymaga badań lekarskich i wbrew pozorom – jak zapewniają instruktorzy – wcale nie jest tak niebezpieczny, na jaki wygląda.

Najłatwiejszy sposób na latanie

Paralotnia – jak sama nazwa wskazuje, powstała poprzez ewolucję w różnorakich konstrukcjach lotniczych. Jest połączeniem szybowania w powietrzu (szybowcem lub lotnią) z bezpieczeństwem opadania na spadochronie. Sport ten na całym świecie ma dziesiątki, o ile nie setki tysięcy fanów. I trudno się dziwić – nie ma łatwiejszego, szybszego i przede wszystkim – tańszego sposobu, aby samodzielnie wzbić się w przestworza.

Sky is the limit

Dla profesjonalistów i asów paralotni – samo latanie już jednak nie wystarcza, dlatego paralotniarze prześcigają się w coraz to nowych pomysłach i projektach. Oto jeden z nich – trzeba przyznać, że kogoś mocno poniosła tutaj fantazja.

Pewien YouTuber postanowił zbudować konstrukcję, do której przyczepił kilka – jak wydawać by się mogło – domowych przedmiotów. Znalazły się tam kanapa, telewizor, lampka nocna oraz podnóżek. Następnie całość została za pomocą lin zespolona z jego paralotnią. Jak to lata? Cóż, trzeba przyznać, że całkiem nieźle! Zobaczcie poniższy materiał i dajcie znać w komentarzach, czy odważylibyście się tym polecieć.

 

 

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News