Paniusia czekając na start postanowiła otworzyć wyjście awaryjne i poopalać się na skrzydle samolotu

Paniusia czekając na start postanowiła otworzyć wyjście awaryjne i poopalać się na skrzydle samolotu

Podaj dalej

Do niecodziennego incydentu doszło na kijowskim lotnisku Borispol. Pasażerka miała dosyć zbyt długiego oczekiwania na start, więc postanowiła urozmaicić sobie ten czas w bardzo nietypowy sposób. Opalając się na skrzydle…

Ludzka głupota nie zna granic

Dwie rzeczy nie mają granic: wszechświat i ludzka głupota.Te słowa Alberta Einsteina doskonale oddają to, co wydarzyło się na lotnisku w Kijowie. Pewna dama, która według pasażerów była pod wpływem alkoholu, miała ewidentnie dosyć czekania na swoim miejscu na start samolotu.

W pewnym momencie kobieta ku zdumieniu wszystkich osób na pokładzie otworzyła drzwi awaryjne. Na pytanie współpasażerów – co właściwie robi – odpowiedziała, że opóźnienie jest zbyt duże i w tym czasie ma zamiar poopalać się na skrzydle.

Nieodpowiedzialna kobieta użyła wyjścia awaryjnego, aby poopalać się na skrzydle samolotu
Nieodpowiedzialna kobieta użyła wyjścia awaryjnego, aby poopalać się na skrzydle samolotu.

Całe szczęście, że w porę zareagowała obsługa naziemna lotniska, która zagroziła nieodpowiedzialnej kobiecie konsekwencjami prawnymi. Rozkapryszona pani nie sprzeciwiała się zbyt długo i ku uciesze pasażerów i personelu naziemnego, szybko wróciła do środka maszyny.

Swoją drogą ciekawe ilu podróżnych zastanawiało się w trakcie lotu, czy kobieta nie wpadnie na pomysł przewietrzenia się w ten sam sposób…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News