Pani w Dacii przesadziła z narkotykami. Za takie manewry drogowe powinien być ciężki kryminał [WIDEO]

Pani w Dacii przesadziła z narkotykami. Za takie manewry drogowe powinien być ciężki kryminał [WIDEO]

Podaj dalej

Tak skrajnie nieodpowiedzialnych ludzi rzadko udaje się nagrać. W tym jednak przypadku pewien kierowca miał zainstalowany na pokładzie wideorejestrator, dzięki czemu możemy zobaczyć dlaczego po zażyciu narkotyków lepiej nie wsiadać za kółko. Za takie manewry drogowe powinien być ciężki kryminał.

Zdarzenie miało miejsce 11 marca tego roku. Jadący za białą Dacią Duster kierowca zauważył, że prowadząca SUV-a kobieta dziwnie się zachowuje – jedzie momentami całą szerokością drogi i wyprzedza w niedozwolonych miejscach. Niebezpieczne i nieprzewidywalne manewry to jednak nie wszystko. Przerażająca była też prędkość – Dacia momentami na wąskiej, wiejskiej drodze jechała ponad 100 km/h.

Czytaj też: Ta akcja ratunkowa przejdzie do historii. Wyciągnęli ludzi z auta wiszącego nad przepaścią [WIDEO]

Niestety, tego typu szarżowanie nie mogło skończyć się dobrze. W pewnym momencie próbując uniknąć kolizji z innymi samochodami, kierująca wpadła w poślizg i wylądowała w polu. Przybyli na miejsce wypadku policjanci dogonili szybko dwie kobiety, które próbowały jeszcze uciekać z miejsca zdarzenia. Były trzeźwe, ale jak okazało się chwilę później narkotest wykazał, że są pod wpływem środków odurzających.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News