Pani chyba pomyliła alkomat z czymś innym. Ten film wygrywa internety

Pani chyba pomyliła alkomat z czymś innym. Ten film wygrywa internety

alkomat-kobieta

Podaj dalej

Wielu kierowców na całym świecie wciąż ma problem z tzw. jazdą „na podwójnym gazie”. Groźba utraty prawa jazdy niewielu zniechęca do takiego zachowania, bo przecież kieliszek wina czy dwa małe piwa to nic takiego. To oczywiście ogromny błąd.

Próbuje wielu

Strach pojawia się dopiero wtedy, kiedy zostajemy zatrzymani przez patrol drogówki. Na widok alkomatu kierowcy często stają na głowie, aby oszukać urządzenie i sprytnie wywinąć się stróżom prawa. Ale czy to w ogóle możliwe? Najczęściej (na swoje nieszczęście) kierowcy stosują płyn dentystyczny, nie mając pojęcia, że wiele z nich zawiera w swoim składzie alkohol, który tylko potęguje niechciany zapach.

Nie dał za wygraną. Przewoził na dachu… rozłożoną trampolinę

Wielu też decyduje się na mocną kawę, lub napój energetyczny. W tym przypadku kierowca czuje się oczywiście zdecydowanie lepiej, jednak alkohol dalej obecny jest w organizmie. Metody są różne, i co kraj to obyczaj. W tym jednak przypadku pewna Pani chciała… no właśnie, co ona próbowała zrobić?

Wyglądało to…dwuznacznie

Jaki efekt chciała osiągnąć – tego nie wiemy, aczkolwiek wygląda na to, że po prostu próbowała uzmysłowić stróżom prawa, że nie ma pojęcia jak dmucha się w alkomat. Trzeba przyznać, że poszło jej całkiem nieźle. To nagranie, obiegło cały świat. Czy się udało? To wiedzą chyba tylko policjanci, którzy przeprowadzali tego dnia kontrolę trzeźwości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News