Oto najlepsze samochody do 9 tys. zł. Jeśli taki masz, to gratulacje - dokładać nie będziesz [WIDEO]

Oto najlepsze samochody do 9 tys. zł. Jeśli taki masz, to gratulacje - dokładać nie będziesz [WIDEO]

Podaj dalej

Zakup pierwszego auta dla młodej osoby, która zazwyczaj nie dysponuje szczególnie dużym budżetem, to zawsze spore wyzwanie. Rynek wtórny zalany jest „gruzami”, a trafienie na dobry egzemplarz graniczy z cudem. Na szczęście są modele, na których zawsze można polegać. Oto najlepsze samochody do 9 tys. zł.

Co na start?

Po stresującym egzaminie na prawo jazdy, większość młodych osób przygotowuje się do zakupu własnego samochodu, który posłuży im przez co najmniej kilka lat. Przeważnie jednak ludzie w wieku 18-22 lat nie dysponują pieniędzmi, za które mogliby kupić coś w stanie absolutnie nienagannym.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

I mimo tego, że czasem wiemy jaki samochód chcemy, to nie zawsze będzie on najtrafniejszym wyborem. Zdecydowana większość początkujących kierowców marzy np. o tanim – sportowym pojeździe. Oczywiście takie samochody można znaleźć na rynku wtórnym. Niemniej jednak zdecydowanie się na kupno jednego z nich może nie tylko zrujnować naszą kieszeń, ale także przysporzyć wielu niepotrzebnych nerwów. Dlatego zawsze kupując pierwszy samochód, należy posłuchać, lub poradzić się eksperta.

Jakie auta ma w garażu Władimir Putin? Kreml ujawnił to oficjalnie [WIDEO]

I tutaj z pomocą przychodzi człowiek, który o czterech kółkach wie dosłownie wszystko – niezawodny Michał „Michu” Jesionowski. W jednym swoich ostatnich filmów popularny Youtuber prowadzący kanał Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam, sporządził zestawienie TOP 10 samochodów, które nabyć można za maksymalnie 9 tysięcy złotych. Co jednak najważniejsze – na pewno się na nich nie zawiedziemy!

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News