Oto najlepsze auta pod instalację LPG do 20 tys zł. Ich "zagazowanie" to to czysty zysk [WIDEO]

Oto najlepsze auta pod instalację LPG do 20 tys zł. Ich "zagazowanie" to to czysty zysk [WIDEO]

LPG gaz regulacja

Podaj dalej

Wielu kierowców chcąc kupić nowe auto na LPG decyduje się na instalacje, które montowane są przez producenta. To bardzo wygodne, bowiem po wyjeździe z salonu nie musimy już martwić się o to jaką instalację zamontować i gdzie to zrobić. Co jednak, jeśli chcemy kupić auto z rynku wtórnego, które z założenia będzie przez nas „zagazowane” po zakupie? Cóż, najlepiej posłuchać w tym temacie specjalistów. Oto najlepsze auta pod instalację LPG do 20 tys zł.

Top 10 samochodów do 20 tys. zł, które najlepiej czują się „w gazie”

Zamontowanie instalacji gazowej w każdym samochodzie z silnikiem spalinowym przyniesie większe lub mniejsze oszczędności, oraz znacząco zmniejszy koszty eksploatacyjne pojazdu. LPG do tej pory jest przecież najtańszym dostępnym paliwem samochodowym. Mało tego, w przeciwieństwie do „elektryków” wyruszając w podróż nie musimy martwić się gdzie zatankujemy paliwo, ponieważ autogaz można uzupełnić na praktycznie każdej stacji benzynowej.

Co więcej – montaż LPG w aucie kosztuje relatywnie niewiele, regularny serwis zapewnia długowieczność instalacji, a jego koszty amortyzują się bardzo szybko. Nic więc dziwnego, że kierowcy coraz chętniej decydując się na zakup samochodu zastanawiają się, jakie auto będzie do tego celu najlepsze.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Na to pytanie odpowiedzieli specjaliści z kanału Wybór Kierowców w serwisie YouTube. Panowie postanowili sprawdzić jakie silniki czują się w towarzystwie LPG najlepiej, jakich jednostek lepiej unikać i oczywiście – jakie samochody do 20 tys. zł najlepiej nadają się do gazu. Jeśli zatem planujecie w najbliższym czasie zakup samochodu stricte pod instalację gazu, to ten materiał rozwieje wszystkie wasze wątpliwości.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News