Oto jak zregenerować zewnętrzne plastiki za grosze. Patent jest po prostu rewelacyjny [WIDEO]

Oto jak zregenerować zewnętrzne plastiki za grosze. Patent jest po prostu rewelacyjny [WIDEO]

auto-detailing 2

Podaj dalej

Plastikowe elementy nadwozia mają bez wątpienia bardzo wiele zalet. Są wygodne w użytkowaniu, odporne na wgniecenia, i przede wszystkim – nie korodują. Kiedyś większość producentów wyposażała samochody w nielakierowane czarne plastiki. Teraz są one natomiast nieodłącznym elementem prawie wszystkich crossoverów i SUV-ów.

Plastikowe elementy nadwozia są bardzo odporne na działanie czynników atmosferycznych, ale promienie słoneczne powodują ich blaknięcie. To sprawia, że już nawet po roku od zakupu samochodu wyposażonego w takie elementy nadwozia, przestają one wyglądać estetycznie.

Spłowiałe lusterka, zderzaki, listwy nie prezentują się najlepiej, zwłaszcza jeśli dbamy o wygląd naszego samochodu i jego karoseria jest w nienagannym stanie. Kontrast między pięknym, lśniącym lakierem a sfatygowanymi plastikami to zdecydowanie nic przyjemnego dla oka.

auto detailing

Na szczęście są domowe sposoby, żeby szybko sobie z tym poradzić. Co więc zrobić, aby nawet najbardziej sfatygowanym elementom plastikowym przywrócić dawny blask? Na to pytanie znajdziecie odpowiedź oglądając poniższe wideo. Trzeba przyznać, że Panowie z kanału Miłośnicy Detailingu w serwisie YouTube znają się na rzeczy. Zaproponowany proces regeneracji plastików zewnętrznych jest szybki, prosty i skuteczny. Z resztą – zobaczcie sami jakie to proste.

 

Przeczytaj również