Oto jak trwale i za 30 zł usunąć rysy z lakieru domowym sposobem. Ten genialny patent trzeba znać [WIDEO]

Oto jak trwale i za 30 zł usunąć rysy z lakieru domowym sposobem. Ten genialny patent trzeba znać [WIDEO]

rysy

Podaj dalej

Nawet na najbardziej zadbanym samochodzie prędzej czy później właściciel znajdzie rysy na lakierze – tego nie da się uniknąć. Są jednak sprawdzone, szybkie, trwałe i przede wszystkim – tanie metody, aby się ich pozbyć. Oto jedna z nich. Ten patent po prostu musi znać każdy właściciel samochodu.

Efekty widoczne gołym okiem

Aby uniknąć zarysowań karoserii wielu kierowców decyduje się na rozmaite powłoki ceramiczne lub kwarcowe, które mają na celu do minimum ograniczyć ich powstawanie. I faktycznie – powłoki spisują się świetnie, ale do momentu, kiedy pamiętamy o ich regularnym odświeżaniu oraz stosowaniu przedłużających ich żywotność odżywek.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Co jeśli jednak powłoka po pewnym czasie zejdzie, a na samochodzie zaczną pojawiać się mikrorysy „od samego patrzenia”? Lub co zrobić, kiedy na naszym samochodzie są one od samego początku? Jak się okazuje, jest wiele sposobów na regenerację lakieru. W studiach detailingowych zabieg wieloetapowej renowacji może kosztować nawet 2000-3000 zł.

Na szczęście są sposoby, aby uporać się z tym samemu. Jeśli jesteście ciekawi jak pozbyć się problemu szybko, trwale i za cenę około 30 zł, to w tym materiale znajdziecie odpowiedź na to pytanie. Cały proces pokazuje i objaśnia nie kto inny, jak Michał „Michu” Jesionowski – najpopularniejszy w Polsce bloger motoryzacyjny prowadzący kanał Miłośnicy czterech kółek -zrób to sam w serwisie YouTube.

Tło zdjęcie utworzone przez freepik – pl.freepik.com

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News