Oto dom marzenie każdego fana motoryzacji. Sami nie uwierzycie na środku czego jest ulokowany! [WIDEO]

To bez wątpienia jeden z najbardziej wyjątkowych domów, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. I nie chodzi tutaj o jego wielkość czy nadzwyczajną architekturę. Jego wyjątkowość polega na tym, co dzieje się dookoła niego. A dzieje się dużo.

Oto dom marzenie każdego fana motoryzacji. Sami nie uwierzycie na środku czego jest ulokowany! [WIDEO]
Podaj dalej

Tu mógłby mieszkać każdy fan motoryzacji

Jeśli ktoś ma ochotę na wakacje w klimatach motorsportowych, to z pewnością powinien sprawdzić miejsce o tajemniczo brzmiącej nazwie Little Talladega. Położony w miejscowości Pomona w stanie Missouri kurort otoczony jest… własnym torem wyścigowym. Nie wiemy, czy dom został wybudowany na środku toru, czy to tor został wybudowany dookoła domu. W każdym razie ktoś kto wpadł na ten pomysł, trafił w dziesiątkę.

Little Talladega każdego roku odwiedzają tysiące gości, aby skorzystać z tego, co to miejsce ma do zaoferowania – a ma sporo. Jest tu wypożyczalnia motocykli, gokartów i specjalnie przygotowanych do driftu samochodów. Dodatkowo basen, kort tenisowy, boisko do koszykówki i softballu, małe pole golfowe, siłownia, a nawet staw – gdyby ktoś zapragnął powędkować. W skrócie – czego tylko dusza zapragnie. 

Na stronie internetowej ośrodka znajduje się również informacja, że ​​goście mogą na życzenie przywieźć własne zabawki jak np. samochody rajdowy, buggy, UTV czy quady. Wymaga to jednak dodatkowej dopłaty do kosztów pobytu. Po prostu idealne miejsce aby spędzić tu wyjazd integracyjny, albo odbyć spotkanie z kumplami z dawnych lat. Z resztą zobaczcie sami – taka atrakcja turystyczna to po prostu czyste złoto!

 

Przeczytaj również