Obłąkana kobieta doprowadziła do ciężkiego wypadku. Potem świruska wydarła się na poszkodowanego [WIDEO]

Obłąkana kobieta doprowadziła do ciężkiego wypadku. Potem świruska wydarła się na poszkodowanego [WIDEO]

Podaj dalej

Ten materiał doskonale pokazuje i utwierdza nas w przekonaniu, że jeśli ktoś zupełnie przypadkiem znalazł prawo jazdy w chrupkach, to jeszcze nie jest powód, żeby wsiadać za kierownicę. Obłąkana kobieta najpierw doprowadziła do ciężkiego „dzwona”, a potem ruszyła na poszkodowanego.

Ten wypadek wydarzył się w Wielkiej Brytanii. Zainstalowany na pokładzie BMW wideorejestrator nagrał moment fatalnego wypadku. Prowadząca Volkswagena kobieta zignorowała jeden z najważniejszych znaków drogowych na świecie – ustąp pierwszeństwa przejazdu i ze sporą prędkością wjechała na skrzyżowanie.

Więcej podobnych materiałów znajdziecie w serwisie www.motofilm.pl

Pech chciał, że w tym samym momencie na krzyżówce pojawił się prawidłowo jadący kierowca BMW. Siła uderzenia była tak ogromna, że mężczyzna stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w zaparkowanego nieopodal białego vana. Chwilę później doszło do zatrważających scen.

Awantura na drodze

Świruska ruszyła na Bogu ducha winnego kierowcę i zaczęła go wyzywać. Najpewniej pomyślała, że to nie ona jest winna tej sytuacji. Chociaż wystarczyłoby, aby odwróciła się i spojrzała na jeden istotny szczegół – znak. Na szczęście w wypadku nikt nie ucierpiał, ale BMW poszło do na żyletki

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News