Niżej się już nie da. To BMW X7 stało się absolutnym hitem internetu! Jak to jeździ? [GALERIA]

Niżej się już nie da. To BMW X7 stało się absolutnym hitem internetu! Jak to jeździ? [GALERIA]

Podaj dalej

Szeroko, głośno i bardzo nisko – na te trzy rzeczy najbardziej zwracają uwagę osoby, których pasją jest optyczne tuningowanie samochodów. BMW X7 które zaraz zobaczycie, ma tego wszystkiego w nadmiarze.

Niżej się już nie dało

Fani szeroko pojętego tuningu lubują się w przeróżnych, i bardzo różniących się od siebie projektach. Jedni lubią zmiany bardzo zachowawcze, które opierają się jedynie na delikatnym obniżeniu auta, dobrym spasowaniu felg z nadkolami i lekkimi poprawkami wizualnymi. Inni natomiast wolą modyfikacje hardcorowe, które mogą przyprawić o zawrót głowy.

Doskonałym połączeniem tych dwóch, nazwijmy to „szkół tuningu” jest to BMW X7. Pojazd został stworzony przez znanego w środowisku tuningowców artystę – Hugo Silvę. Samochód dostał ogromny przedni zderzak z elementami z włókna węglowego, poszerzone nadkola i progi, dyfuzor tylnego zderzaka w stylu DTM i wiele innych udziwnień.

BMW X7
BMW X7 zaprojektowane przez Hugo Silvę. Tylny dyfuzor w stylu DTM to tylko jedna z wielu modyfikacji, którą przeszedł ten samochód.

Największą jednak modyfikacją jest ekstremalne obniżenie zawieszenia. Efekt ten udało się osiągnąć dzięki zastosowaniu pneumatycznego zawieszenia Airride. Jak Wam się podoba ten szalony projekt?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

BMW X7 #bmw #x7 #bimmer #xdrive #lowered #bagged #stance #widebody #customwheels

Post udostępniony przez hugo silva (@hugosilvadesigns)

 

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News