Niewyobrażalna agresja drogowa najwyższego szczebla. Kierowca ten rzut kilofem zapamięta na zawsze [WIDEO] 

Niewyobrażalna agresja drogowa najwyższego szczebla. Kierowca ten rzut kilofem zapamięta na zawsze [WIDEO] 

kilof

Podaj dalej

Agresja drogowa to niestety nadal zjawisko bardzo powszechne na drogach całego świata. Jednak tak skrajnie nieprzemyślanego, nieodpowiedzialnego i przede wszystkim – narażającego na utratę zdrowia i życia zachowania nie widzieliśmy wcześniej chyba nigdy.

Coraz więcej kierowców poruszających się po drogach montuje w swoich autach profesjonalne wideorejestratory, które rejestrują obraz przed (a czasami również za) pojazdem. Zdarza się, że zapisany materiał video pomaga później w spornych sytuacjach rozstrzygać w przypadku zdarzeń drogowych o winie sprawcy. Coraz częściej zarejestrowany taką kamerą obraz pozwala również na skuteczną walkę z agresją drogową oraz przyczynia się do ścigania sprawców rażących wykroczeń drogowych.

To wyglądało, jak próba zabójstwa

Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że tak właśnie było w tym przypadku. Bo to co wydarzyło się 27 lipca na jednej z dróg nieopodal hrabstwa King w stanie Waszyngton w Stanach Zjednoczonych zwyczajnie nie mieści się w głowie. Co prawda nie wiemy, co było powodem tak silnego wybuchu furii kierowcy srebrnego SUV’a, ale z drugiej strony jego karygodnego zachowania nie jest w stanie usprawiedliwić kompletnie nic.

Mężczyzna ten zajechał drogę innemu kierowcy, wyciągnął z kabiny narzędzie przypominające kilof, a następnie… cisnął nim z całej siły w kierunku auta ofiary. Biorąc pod uwagę impet uderzenia w szybę pozostaje mieć nadzieję, że nikt w tym zdarzeniu nie został ranny. Nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości – za takie zachowanie powinien być ciężki kryminał. Z resztą, zobaczcie sami co tam się nawyprawiało.

 

Przeczytaj również