Niesamowity wyczyn kierowcy TIR-a! Zobacz jak uratował życie nieprzytomnemu mężczyźnie w jadącym dostawczaku [WIDEO]

Niesamowity wyczyn kierowcy TIR-a! Zobacz jak uratował życie nieprzytomnemu mężczyźnie w jadącym dostawczaku [WIDEO]

Podaj dalej

Taka sytuacja może spotkać każdego z nas, dlatego dobrze jest wiedzieć jak zachować się, kiedy zobaczymy na drodze poruszający się samochód, w którego środku znajduje się nieprzytomny kierowca. Ten niesamowity wyczyn kierowcy TIR-a zasługuje na słowa największego uznania!

Brawo, Brawo, Brawo!!!

To bardzo niebezpieczne zdarzenie miało miejsce na autostradzie A47 w Norfolk (hrabstwo we wschodniej Anglii). Grupa kierowców zauważyła biały samochód dostawczy, który od dłuższego czasu poruszał się pasem zieleni. Ponieważ prowadzący go kierowca nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne, kierowcy przystąpili do działania.

Najprzytomniej bez dwóch zdać zachował siedzący za kierownicą TIR-a Brytyjczyk, który postanowił delikatnie zepchnąć auto dostawcze w taki sposób, aby zaczęło ono jechać wzdłuż barierki energochłonnej. Następnie zaczął wytracać prędkość wielotonowego zestawu do momentu zaklinowania dostawczaka między naczepą jego TIR-a, a barierką.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

W tym samym momencie pasażer auta osobowego jadącego z tyłu biegł już w kierunku pojazdu, w którym znajdował się nieprzytomny mężczyzna. Kiedy na miejsce dotarły służby ratunkowe okazało się, że poszkodowany doznał krwotocznego udaru mózgu. Dzięki szybkiej reakcji świadków udało się uratować jego życie. Czapki z głów!

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News