Niesamowity detailing BMW E36 z 1994 roku. Samochód wygląda lepiej niż po wyjeździe z salonu!

Niesamowity detailing BMW E36 z 1994 roku. Samochód wygląda lepiej niż po wyjeździe z salonu!

Detailing BMW E36

Podaj dalej

Mycie detailingowe to w ostatnich latach absolutny hit. Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami, dlatego wiele osób zaraz po kupnie nowego samochodu, decyduje się na jego odpowiednie zabezpieczenie, aby pojazd przez długie lata zachował nienaganną prezencję.

Dla nowych…

W przypadku nowych samochodów już na samym początku warto rozważyć powłokę kwarcową lub ceramiczną. To komponenty, które wnikają głęboko w strukturę lakieru i trwale się z nią wiążą. Dzięki niewidzialnej osłonie każdy lakier nabierze wyjątkowej szklistości i głębi, oraz będzie chroniony przed brudem, zarysowaniami oraz niewielkimi odpryskami. Droższą opcją jest zabezpieczenie samochodu folią, która zapewni niemal całkowitą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dopełnieniem będzie regularne mycie detailingowe środkami z odpowiednim PH dla powłoki, które spowolni proces jej ścierania i pozwoli utrzymać ją w nienagannym stanie przez wiele miesięcy.

… i starych.

Detailing do usługa, która skierowana jest nie tylko do posiadaczy samochodów, które dopiero co odpuściły salon. Wręcz przeciwnie, wykwalifikowany zespół detailerów jest w stanie „postawić na nogi” nawet te samochody, które lata świetności mają już za sobą. Dzięki wieloetapowej korekcie lakieru, można usunąć z powierzchni karoserii rysy, zmatowienia i defekty powstałe na skutek codziennej eksploatacji auta.

Próba odpalenia Mercedesa po 16 latach postoju. Czy ten diesel faktycznie jest niezniszczalny?

Jeśli zdecydujemy się również na renowację tapicerki i plastików, auto będzie nie do poznania. Oczywiście kompleksowy detailing całego pojazdu trwa nawet tydzień i może kosztować całkiem sporo pieniędzy, ale ostateczny efekt pozwoli nam na nowo spojrzeć na nasz ukochany samochód.

W tym przypadku panowie ze studia Chromatic Auto Detailing, postanowili przywrócić blask 26-letniemu BMW E36. Trzeba przyznać, że efekt jest oszałamiający.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News