Niepełnosprawna kobieta znaleziona po 9 dniach w zamkniętym aucie. Trwa walka o jej o życie

Niepełnosprawna kobieta znaleziona po 9 dniach w zamkniętym aucie. Trwa walka o jej o życie

cxcad01prin

Podaj dalej

Policja znalazła niepełnosprawną kobietę, która była uwięziona w samochodzie przez dziewięć dni. Niestety w chwili odnalezienia stan kobiety był bardzo poważny. Lekarze walczą o jej życie.

Według Departamentu Policji w Kent w USA, zaginięcie kobiety zgłosiła jej siostra 14 lutego, po tym jak przez kilka dni nikt jej nie widział. W toku prowadzonego śledztwa funkcjonariusze ustalili, że poszukiwana była widziana ostatnio 5 lutego ze swoją 45-letnią matką na stacji benzynowej. Niestety z nieustalonych jeszcze przyczyn, prowadząca auto odeszła, zostawiając swoją niepełnosprawną córkę w samochodzie.

Ponieważ samochód wyglądał na porzucony, personel stacji benzynowej skontaktował się z pomocą drogową, aby go odholować. Nikt jednak nie sprawdził wcześniej, czy ktoś nie znajduje się w środku. W wyniku tego zaniedbania kobieta spędziła w bardzo niskiej temperaturze sama dziewięć dni w Cadillacu CTS. Na szczęście została uratowana po tym, jak policjanci skontaktowali się z firmą holującą i kazali jej pracownikom dokładnie sprawdzić pojazd.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News