Niemożliwe co się wydarzyło na tej autostradzie. Ten człowiek dwa razy wygrał życie w ciągu jednej chwili [WIDEO]

Niemożliwe co się wydarzyło na tej autostradzie. Ten człowiek dwa razy wygrał życie w ciągu jednej chwili [WIDEO]

Podaj dalej

Karambole są niezwykle niebezpieczne – o tym nikogo nie trzeba przekonywać. Jednak to co wydarzyło się na tej autostradzie wydaje się niemożliwe i dopiero po obejrzeniu tego nagrania dotarło do nas, ile ten człowiek miał szczęścia.

Zmienne warunki atmosferyczne niosą za sobą niebezpieczeństwo oraz skutecznie utrudniają życie kierowców. Jednak intensywne opady deszczu, śniegu czy nawet gradu są niczym w porównaniu do tego, czego zobaczyć się nie da.

Mężczyzna na drodze

Tak było właśnie w tym przypadku. Na jednej z dróg w Japonii doszło do zjawiska nazywanego przez kierowców „szklanką”, czyli praktycznie niewidocznej dla kierowców warstwy lodu na asfalcie.

Czytaj też: On nie strzelił w instrybutor, ale zrobił coś gorszego. Zawsze o tym pamiętajcie tankując LPG czy Diesel [WIDEO]

Pewien mężczyzna będąc świadkiem tworzącego się na jego oczach karambolu postanowił wysiąść ze swojego samochodu, aby ostrzec innych użytkowników drogi. Ten dzielny czyn omal nie kosztował go życia. Zobaczcie sami co tam się wydarzyło. Niesłychane.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News