Nielegalni imigranci wdarli się do jego naczepy. Kierowca surowo ich ukarał

Nielegalni imigranci wdarli się do jego naczepy. Kierowca surowo ich ukarał

Podaj dalej

Nielegalni imigranci to aktualnie problem wielu krajów w Europie. Uciekający przed wojną i biedą ludzie są w stanie zrobić dosłownie wszystko, aby dostać się do upragnionego kraju. Niestety często dochodzi do tragedii, chociażby takiej jak ta z października ubiegłego roku, kiedy brytyjscy policjanci znaleźli w naczepie ciężarówki 39 ciał.

Kierowca nie wytrzymał

Nic nie wskazuje na to, aby w najbliższych latach ktoś z problemem nielegalnej imigracji był w stanie się uporać. Skala problemu jest po prostu zbyt duża, a kontrolowanie tego zjawiska już teraz przerasta rządy większości krajów w Europie południowej i zachodniej. Dlatego nie można też dziwić się kierowcom ciężarówek, którzy codziennie pokonują setki kilometrów na trasach całego kontynentu.

Na własne życzenie oszpecił nowiuteńką Corvettę C8? Boli od samego patrzenia

Jak przyznają kierowcy, imigranci na zakorkowanych autostradach mają istne Eldorado. TIR stojący w korku np. w drodze do portu w Calais to dla nich zawsze potencjalny środek do nielegalnego przekraczania granicy. O kradzieżach przewożonych towarów już nie wspominając.

Niektórym puszczają nerwy i zamiast czekać godzinami na i tak przepracowane już policyjne patrole, postanawiają wymierzać imigrantom kary na własną rękę. W tym przypadku kierowca sam dał lekcję siedmiu dorosłym mężczyznom, którzy schowali się w naczepie. Całą sytuację możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News