Nie przemyślał sprawy i zadarł z motocyklistą. Nie pomógł mu nawet młotek

Nie przemyślał sprawy i zadarł z motocyklistą. Nie pomógł mu nawet młotek

Podaj dalej

Agresja drogowa to temat rzeka. Każdy kierowca chociaż raz był albo jej naocznym świadkiem, albo ofiarą. O tym, że nerwy lepiej trzymać na wodzy i nie utrudniać innym kierowcom poruszania się po drogach, najlepiej świadczy to nagranie.

W ruch poszedł kask i… młotek

Z opisu tego wideo wynika, że kierowca grafitowego sedana tuż przed samym zdarzeniem „nękał” motocyklistę. Co dokładnie się stało, tego nie wiadomo. Najczęściej jednak w tego typu przypadkach chodzi o utrudnianie wyprzedzania czy celowe zajechanie drogi. Oczywiście nie mogło się to skończyć inaczej, niż „rewanżem” kierowcy jednośladu na najbliższym skrzyżowaniu.

KIEROWCO! TO NAJLEPSZY MOMENT NA ZAKUP OPON! SPRAWDŹ PROMOCJE NA ŚWIĘTA!

Motocyklista po krótkiej, aczkolwiek burzliwej rozmowie nie zastanawiając się zbyt długo… rozbił kaskiem tylną szybę osobówki. Jej właściciel postanowił sięgnąć po znajdujący się w bagażniku młotek, ale na niewiele się to zdało. Oczywiście zachowanie obydwu stron konfliktu jest najdelikatniej mówiąc – naganne. Pamiętajcie, że agresja nigdy nie jest dobrym rozwiązaniem – bez względu na okoliczności. Zawsze warto zachować spokój.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News