Nerwowa paniusia w Merolu srogo bluzgała na innego kierowcę. Chwilę później zrozumiała dlaczego nie chciał jej zjechać

Nerwowa paniusia w Merolu srogo bluzgała na innego kierowcę. Chwilę później zrozumiała dlaczego nie chciał jej zjechać

Podaj dalej

O tym, że zimą na drogach należy zachować szczególną ostrożność wie chyba każdy. Niestety – pewna dama w Mercedesie najwyraźniej o tym zapomniała i postanowiła najpierw zwyzywać innego kierowcę który „blokował” lewy pas, a następnie go wyprzedzić. Chwilę później zrozumiała, że to był błąd.

I po co te nerwy?

Zima w Polsce od zawsze zaskakiwała drogowców, a problem nieodśnieżonych i źle przygotowanych do okresu zimowego dróg to temat rzeka, o którym można by napisać co najmniej kilka książek. Nic więc dziwnego, że w przypadku intensywnych opadów śniegu na naszych drogach dochodzi do wielu niebezpiecznych sytuacji.

Oszukać przeznaczenie to mało powiedziane! Czy tutaj wydarzył się drogowy cud?

Wielu z nich można by oczywiście uniknąć. Wystarczy tylko spokój, opanowanie i umiejętność przewidywania sytuacji, które potencjalnie mogą narazić na szwank nasze zdrowie lub życie. Najlepszym tego przykładem jest poniższe nagranie.

Pewna pani w Mercedesie bardzo piekliła się, że jakiś „zawalidroga” blokuje lewy pas i nie chce jej zjechać. Postanowiła więc najpierw użyć słów które nie nadają się do zacytowania, a następnie wyprzedzić powolnego kierowcę. Szybko zrozumiała jednak, że był to błąd.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News