Naprawa dziury w tapicerce samochodowej nigdy nie była tak prosta. Ten patent jest genialny - 3 minuty i po sprawie [WIDEO]

Naprawa dziury w tapicerce samochodowej nigdy nie była tak prosta. Ten patent jest genialny - 3 minuty i po sprawie [WIDEO]

dziura_w_tapicerce

Podaj dalej

Niezależnie od tego z jakiego materiału tapicerka w naszym samochodzie jest wykonana, z upływem czasu ulega ona  oraz mniejszym lub większym uszkodzeniom.

O ile wytarcia czy wygniecenia nie przeszkadzają aż tak bardzo, bo jesteśmy w stanie się do nich przyzwyczaić, o tyle dziury na siedzisku fotela to coś, co irytuje chyba każdego właściciela pojazdu.

Zrób to sam

Czyste, zadbane wnętrze auta to wizytówka każdego kierowcy, podobnie jak czyste buty czy wyprasowana koszula. Niezależnie jednak od tego jak bardzo dbamy o samochód, czasem zdarzają się drobne wypadki w wyniku których dochodzi do uszkodzenia tapicerki. Przetarcie, rozcięcie, dziura wypalona papierosem – nawet drobne uszkodzenie fotela samochodowego może mocno rzucać się w oczy i psuję ogólną estetykę pojazdu. Wielu kierowców zastanawia się wtedy, czy dziurę w tapicerce można naprawić samodzielnie.

NAJGORĘTSZA POLSKA PREMIERA ROKU 2021! SPRAWDŹ JUŻ DZISIAJ

Na szczęście nie zawsze musimy od razu udawać się do tapicera. Niewielkie uszkodzenia bez większego trudu usuniemy samodzielnie, przy użyciu niedrogich materiałów, które każdy powinien mieć w domu. Najważniejsze to jednak wiedzieć, jak się do tego zabrać. Jeśli poszycie fotela wykonane jest nie ze skóry, a z materiału tekstylnego, to całkowita jego wymiana jest po prostu nieopłacalna. Można sobie poradzić z tym zadaniem samemu, wykorzystując skrawek poszycia i metodę na klej.

Jak banalnie jest to proste możecie zobaczyć na poniższym materiale, który przygotował bloger z kanału NOFEAR997 na YouTube. Wystarczą nożyczki, parę kropel kleju oraz odrobina cierpliwości. Warto znać podobne „sztuczki”, bo przecież nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza nam się przyda. Jak za chwilę sami się przekonacie – efekt jest bardzo satysfakcjonujący. Z resztą, zobaczcie sami.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News