Najbardziej komiczna bójka drogowa w historii. Takie rzeczy tylko w Rosji... [WIDEO]

Najbardziej komiczna bójka drogowa w historii. Takie rzeczy tylko w Rosji... [WIDEO]

Najbardziej komiczna bójka drogowa w historii. Takie rzeczy tylko w Rosji… [WIDEO]

Podaj dalej

Road rage czyli w wolnym tłumaczeniu „wściekłość drogowa” to niestety zjawisko bardzo powszechne na całym świecie. Kiedy utarczki słowne i obrzucanie się na wzajem wulgaryzmami nie wystarczą, bardzo ciężko dochodzi do rękoczynów. I tak najprawdopodobniej byłoby również w tym przypadku. Chociaż to co wydarzyło się później, zakrawa na komedię.

Niestety zjawisko agresji drogowej z każdym rokiem przybiera niestety na sile. W 2018 roku ankieterzy IPOS ujawnili, że aż 80% Europejczyków boi się agresywnego zachowania innych użytkowników dróg. Jednocześnie 54% z nich samemu obraża innych kierowców i nadmiernie używa klaksonu w niektórych sytuacjach. W 2021 roku było to już odpowiednio 87% i 66%.

Komiczna sytuacja

Co prawda nie wiadomo co doprowadziło do eskalacji przemocy w tym przypadku, jednak potencjalnie niebezpieczna sytuacja po chwili zamieniła się w komedię. Z białego minibusa wyskoczyło trzech oprychów przebranych w stroje z kreskówek – w tym Myszkę Miki i SpongeBob’a. W zasadzie ta sytuacja nie wymaga dalszego okraszania jej jakimkolwiek komentarzem. Zobaczcie sami co tam się nawyprawiało…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News