Filmował jak kumple uciekają przed policją. Nagrał własną śmierć

Filmował jak kumple uciekają przed policją. Nagrał własną śmierć

Podaj dalej

W regionie Czelabińska trzech młodych mężczyzn uciekało starym samochodem przed kilkoma załogami policji. Niestety, finał tego zdarzenia okazał się tragiczny.

Uciekali, chociaż nie mieli szans

Do incydentu doszło w Rosji w okolicach Kopeiska we wtorek 14 lipca o godzinie 5:20 rano. Inspektorzy drogówki próbowali zatrzymać do kontroli pojazd, a gdy kierowca zignorował wezwanie do zatrzymania, ruszyli w pościg. Chwilę później do akcji włączył się jeszcze jeden patrol. Policja działała ostrożnie, chociaż nie było im trudno dogonić starą Ładę.

Nagrał własną śmierć

Pościg filmowany był przez pasażer siedzącego na tylnym siedzeniu: 20-latek obserwował manewry policji i instruował kierowcę, którą stronę jezdni ma się poruszać, aby policjanci ich nie wyprzedzili. W pewnym momencie kierowca Łady stracił kontrolę nad pojazdem, wypadł z drogi i uderzył w słup. Tył samochodu został zmiażdżony, a pasażer rejestrujący przejazd zginął na miejscu. Według gazety Kopeysky Rabochy, ranny – 18-letni kierowca i jego 26-letni towarzysz – trafili do szpitala w ciężkim stanie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News