Na taki pomysł przewożenia motocykla wpaść mógł tylko skończony idiota

Na taki pomysł przewożenia motocykla wpaść mógł tylko skończony idiota

Podaj dalej

Niemal każdy samochód został tak zaprojektowany, aby mógł przewozić mniejsze lub większe ładunki. A jeśli coś nie może się zmieścić w środku, to przeważnie istnieje wiele sposobów na to, aby bezpiecznie przewieźć to na zewnątrz pojazdu.

Januszo-transport jest niebezpieczny

Każdy kierowca chociaż raz w życiu miał sytuację, kiedy trzeba było przetransportować coś dużego. Jeśli nie dysponujemy akurat autem dostawczym i jesteśmy skazani jedynie na niewielkiej pojemności bagażniki, zaczynają się problemy.

Zamiast niepotrzebnie kombinować, warto kupić bądź wypożyczyć bagażnik lub specjalny uchwyt dedykowany sprzętowi, który chcemy przewieźć. Dzięki temu będziemy mogli mieć pewność, że ładunek który transportujemy zabezpieczony jest we właściwy sposób.

Czasami górę bierze jednak lenistwo i niechlujstwo w tego typu sprawach. Najlepszym tego przykładem jest ten kierowca, który wiózł swojego crossa, korzystając z bagażnika rowerowego. Motocykl poważnie obciążył tył pojazdu i aż strach pomyśleć co stałoby się, gdyby samochód wpadł w większą dziurę.

Better not go over any big bumps from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News