Masz rysy i otarcia na lakierze? Dzięki temu sprawnie usuniesz je w kilka minut środkiem, który każdy ma w domu [WIDEO]

Masz rysy i otarcia na lakierze? Dzięki temu sprawnie usuniesz je w kilka minut środkiem, który każdy ma w domu [WIDEO]

rysymikro

Podaj dalej

Nie ważne jak bardzo dbamy o nasz samochód – prędzej czy później na lakierze pojawią się irytujące rysy czy otarcia. Są jednak proste sposoby, aby usunąć je w dosłownie kilka chwil.

Wielu właścicieli samochodów decyduje się na rozmaite powłoki ceramiczne i kwarcowe, aby do minimum ograniczyć ryzyko porysowania samochodu. I bardzo dobrze, bo przecież wystarczy nawet jedno nieprawidłowe mycie i nieszczęście na lakierze gotowe.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Dlatego właśnie inwestycja w powłokę czy twardy wosk w wyspecjalizowanym studiu detailingowym to wydatek, który szybko się zwróci. Korekty lakieru kosztują bowiem dużo więcej, niż półroczna czy roczna ochrona naszego pojazdu powłoką. Jednak nawet najlepsze środki nie ochronią auta w stu procentach – niektórych rys czy mikro-rys po prostu nie da się uniknąć.

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy takie defekty można domowym sposobem zniwelować, to odpowiedź brzmi: tak! Wystarczy odrobina środka, który raczej wszyscy powinni mieć w domu i trochę wolnego czasu. Materiał został przygotowany przez ekspertów z kanału Miłośnicy Detailingu. Sami zobaczcie, jakie to proste.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News