Malec wpadł pod rozpędzonego tira. Rodzina chłopca powinna kierowcy wypłacać dożywotnią nagrodę

Malec wpadł pod rozpędzonego tira. Rodzina chłopca powinna kierowcy wypłacać dożywotnią nagrodę

Podaj dalej

Ta sytuacja musiała skończyć się ogromną tragedią. Jednak nie wiedzieć jakim cudem, mały chłopiec wyszedł z tego bez szwanku. Życie zawdzięcza niesamowitemu refleksowi kierowcy tira. To nagranie mrozi krew w żyłach, ale jest też przestrogą.

Masz dziecko? Pokaż mu to nagranie!

W sumie, jest to apel do wszystkich rodziców. Jeśli macie dziecko, koniecznie pokażcie mu to nagranie. Być może, kiedyś uratuje ono waszej pociesze życie.

Niestety, takie sytuacje dzieciakom zdarzają się nagminnie. Młodzież bardzo często wychodzi z autobusu, a następnie przebiega przez drogę myśląc, że na przeciwległym pasie nie ma żadnego pojazdu.

Wypadki w myśl takiego scenariusza zdarzają się jednak bardzo często. Sam byłem świadkiem takiego zdarzenia. W 2011 roku na drodze łączącej Olkusz z Krakowem widziałem, jak rozpędzona Lancia uderzyła dziewczynkę, która chwilę wcześniej wysiadła z autobusu. Życzę wszystkim Wam drodzy czytelnicy, abyście nigdy nie musieli być świadkami takich scen.

Na szczęście ten chłopiec miał przeogromne szczęście. Życie zawdzięcza tylko i wyłącznie kierowcy wielotonowego zestawu, który wykazał się nieziemskim wręcz refleksem. Jego rodzice powinni dziękować temu człowiekowi na kolanach. Sami zobaczcie jak to się potoczyło.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News