Koszmarna seria wypadków. Motocykliści pomagali rannemu koledze, wtedy zdarzyło się coś strasznego

Koszmarna seria wypadków. Motocykliści pomagali rannemu koledze, wtedy zdarzyło się coś strasznego

Podaj dalej

Do serii nieszczęśliwych wypadków doszło na jednej z włoskich dróg nieopodal Cossato. Motocykliści uczestniczyli w dwóch różnych zdarzeniach drogowych w przeciągu kilku minut. Niestety – obaj odnieśli poważne obrażenia.

Seria niefortunnych zdarzeń

Zaczęło się od wypadku motocyklisty, który stracił panowanie nad swoim jednośladem na mokrej nawierzchni. Obrażenia kierowcy były na tyle poważne, że jego koledzy zmuszeni byli wezwać pomoc.

W trakcie oczekiwania na zespół ratunkowy próbowali na własną rękę zająć się swoim kompanem. Kiedy na miejscu zjawili się ratownicy, niezwłocznie przystąpili do udzielenia poszkodowanemu fachowej pomocy medycznej.

Grupa motocyklistów pomagała rannemu koledze. Wtedy doszło do kolejnej tragedii

Warunki na drodze były tego dnia bardzo trudne – padał deszcz a widoczność była mocno ograniczona, dlatego chwilę później doszło do kolejnego wypadku. W tym samym miejscu w poślizg wpadł kierowca samochodu osobowego.

Pojazd najpierw uderzył w stojący na poboczu ambulans, a następnie w jednego z motocyklistów, który pomagał rannemu koledze. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia dwie osoby odniosły ciężkie obrażenia i musiały zostać poddane hospitalizacji.

Car hits a group of Bikers who were taking care of an injured teammate from r/IdiotsInCars

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News