Koszmarna interwencja policji. Funkcjonariuszka sama nie mogła uwierzyć w to co się stało [WIDEO]

Koszmarna interwencja policji. Funkcjonariuszka sama nie mogła uwierzyć w to co się stało [WIDEO]

policja_wypadek

Podaj dalej

Do fatalnej sytuacji doszło w południowej części Londynu. W trakcie interwencji funkcjonariuszka została przygnieciona przez… nieoznakowany radiowóz. Oglądając nagranie z tego zdarzenie można tylko zastanawiać się, jakim sposobem doszło do tak kuriozalnego wypadku.

Tego nieszczęścia z pewnością można było uniknąć. Jednak powodów takiego zachowania policjanta, który był sprawcą dramatu funkcjonariuszki nie poznamy chyba nigdy. Wszystko zaczęło się od pościgu za przestępcami. Złodzieje w pewnym momencie porzucili swój pojazd i zaczęli uciekać pieszo. Ponieważ byli uzbrojeni, dwie policjantki wezwały na miejsce wsparcie. To przybyło, ale narobiło zdecydowanie więcej szkód, niż pożytku.

Prowadzący nieoznakowane BMW X5 mundurowy z niewiadomych przyczyn mocno opóźnił hamowanie, a następnie uderzył w stojącą obok swojego radiowozu policjantkę, która w efekcie tego zdarzenia została przygnieciona między dwoma policyjnymi samochodami.

Co prawda kierowca BMW od razu wycofał, ale najprawdopodobniej połamał (lub zmiażdżył) koleżance obie nogi. Pozostaje mieć nadzieję, że kobieta po rekonwalescencji wróci do pełnej sprawności.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News