Kontrowersyjny pościg policji za złodziejami. Gnali po całym parku radiowozem jak szaleni [WIDEO]

Kontrowersyjny pościg policji za złodziejami. Gnali po całym parku radiowozem jak szaleni [WIDEO]

Podaj dalej

Szalenie kontrowersyjną, ale jednocześnie skuteczną akcję przeciwko uzbrojonym w broń palną złodziejom przeprowadziła norweska policja. W trakcie pościgu policjanci gnali po całym parku radiowozem jak szaleni.

To było ryzykowne

Jednego jesteśmy pewni. Gdyby do tego wydarzenia doszło w Polsce, ten pościg okrzyknięty zostałby skandalicznym i zapewne byłby pokazywany w najważniejszych serwisach informacyjnych. No i oczywiście policjanci wylecieliby z pracy z hukiem.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Na szczęście w Norwegii podejście do tego typu tematów jest zupełnie inne. Magazyn Dagbladet opublikował film z policyjnego pościgu za dwoma złodziejami na motocyklu. Wcześniej bandyci okradli sklep jubilerski, kradnąc głównie drogą biżuterię i zegarki. W trakcie napadu grozili pracownikom i klientom bronią palną, dlatego policjanci mieli świadomość powagi sytuacji.

Niebezpieczny pościg

Funkcjonariusze drogówki przyjęli zgłoszenie i ruszyli w poszukiwaniu złodziei. To zapoczątkowało bardzo ryzykowny pościg. Co tam się wyrabiało i przede wszystkim – jak to się skończyło możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News