Komiczna bójka dwóch rodzin na środku autostrady. Oczywiście najpierw za kudły złapały się panie

Komiczna bójka dwóch rodzin na środku autostrady. Oczywiście najpierw za kudły złapały się panie

bojka

Podaj dalej

Jeśli na drodze dojdzie do jakiegoś bliżej nieokreślonego konfliktu między kierowcami, to najczęściej w awanturze uczestniczy dwóch mężczyzn. Ale nie tym razem –  w tym przypadku doszło do komicznej bójki aż dwóch rodzin na środku ruchliwej autostrady.

Klasyka gatunku

Uwielbiamy taki materiały – zwłaszcza w weekend kiedy należy się nieco odprężyć. O co tutaj poszło? Nie mamy zielonego pojęcia ale przyznać trzeba, że metody walki które zaraz sami zobaczycie były bardzo zmyślne. Np. jeden wariat przed wymierzeniem drugiemu wariatowi tzw. „buły” w twarz najpierw z gracją przytrzymał go za szczękę, żeby móc trafić. Czemu jego oponent na to przystał i nie próbował się wyrwać? Nie mamy pojęcia.

KIEROWCO! ODBIERZ BON NA 120 PLN DO WYDANIA NA STACJACH BENZYNOWYCH

Oczywiście dalej jest jeszcze lepiej – damy z gracją wyrywały sobie włosy, było też troszeczkę parteru, potykanie się o kontuzjowanych leżących na drodze i kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jak często bywa w tego typu przypadkach – wszystko okraszone było klasycznym i kultowym „F*** Y**”. Zobaczcie sami jaką ostrą zrobili oborę.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News