Kolejnym przeciwnikiem Najmana będzie taksówkarz. Czy ten cyrk się kiedyś skończy?

Kolejnym przeciwnikiem Najmana będzie taksówkarz. Czy ten cyrk się kiedyś skończy?

Marcin Najman

Podaj dalej

Mogłoby się wydawać, że po ostatniej kompromitacji na gali FAME MMA 8 Marcin Najman w końcu da za wygraną i na dobre przestanie rozśmieszać Polaków. Nic z tego – El Testosteron nie zamierza odwieszać rękawic na kołek i właśnie dobrał sobie kolejnego rywala.

To zaczyna wymykać się spod kontroli

Marcin Najman to niewątpliwie człowiek wielu talentów. Prowadząc na swoim kanale YouTube cykl „W ringu z Najmanem” dał się poznać jako dziennikarz, tańczył z gwiazdami, bronił Jasnej Góry i organizował gale bokserskie, a w ostatnim czasie został nawet „ekspertem” Telewizji Polskiej. W międzyczasie oczywiście był obijany przez kolejnych rywali na mało poważnych widowiskach sportowych.

Mimo tego, że jak widać popularny celebryta ma wiele zainteresowań i z całą pewnością ma też co w życiu robić, postanowił dalej kontynuować swoją przygodę ze sportami walki.

Po przygodzie z FAME MMA, zakończonej w sposób delikatnie to ujmując – żenujący – Marcin Najman postanowił sam zorganizować sobie pożegnalną galę. Celebryta zasugerował nawet, że jego ostatnim rywalem w karierze może być popularny YouTuber – Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień.

Fani najpopularniejszego taksówkarza w Polsce zdecydowanie odradzają mu jednak wejście do oktagonu z Najmanem tłumacząc, że honor wart jest zdecydowanie więcej niż pieniądze. Cóż, co racja – to racja. Zatem jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to Marcin Najman będzie bił się z taksówkarzem. Granica absurdu kolejny raz została przesunięta. Kurtyna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Szymon Wrzesień (@taxizlotowa)

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News