Kobieta "driftując" próbowała trafić w policjanta. Teraz grozi jej dożywocie [WIDEO]

Kobieta "driftując" próbowała trafić w policjanta. Teraz grozi jej dożywocie [WIDEO]

Kobieta „driftując” próbowała trafić w policjanta. Teraz grozi jej dożywocie [WIDEO]

Podaj dalej

Kierująca Chryslerem 300C 22-latka siała prawdziwe spustoszenie na zlocie samochodowym w stanie Maryland. Z niewiadomych przyczyn kobieta próbowała trafić swoim samochodem w interweniującego policjanta oraz gapiów. Została aresztowana i jest oskarżona o usiłowanie zabójstwa pierwszego stopnia. W sieci pojawiło się nagranie z tego zdarzenia.

Incydent miał miejsce w Hanowerze w stanie Maryland. Na filmie przesłanym na Instagram widać policjanta próbującego zatrzymać rozbitego Chryslera 300. Kierowca nie miał jednak zamiaru zastosować się do poleceń funkcjonariusza. Zaczął „driftować”, aby celowo uderzyć policjanta i kilka postronnych osób.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ticket Dismissers (@ticketdismissers)

Na szczęście gapiom jak i policjantowi udało się uniknąć potrącenia. Jak wynika z relacji świadków – po przybyciu posiłków kierująca Chryslerem kobieta staranowała dwa radiowozy.

Została aresztowana i oskarżona o usiłowanie zabójstwa pierwszego stopnia, lekkomyślne narażanie na niebezpieczeństwo obywateli USA, stawianie oporu przy aresztowaniu i szereg innych powiązanych z tym incydentem zarzutów. Jeśli zostanie uznana za winną, maksymalna kara za te przestępstwa w stanie Maryland to dożywocie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News