Klienci: BMW serii 7 nie może być już brzydsze! Projektanci BMW: Potrzymajcie nasze piwo! Oto jak ma wyglądać nowa "siódemka"

Klienci: BMW serii 7 nie może być już brzydsze! Projektanci BMW: Potrzymajcie nasze piwo! Oto jak ma wyglądać nowa "siódemka"

BMW Seria 7

Podaj dalej

Bez wątpienia ostatnie modele BMW można uznać za stylistycznie kontrowersyjne. Dawno żaden designerski trend nie budził tylu emocji co ogromne nerki stosowane w najnowszych samochodach bawarskiej marki. Projektanci koncernu zdają się tym jednak nie przejmować. Co więcej – chcą wykonać kolejny krok w tym kierunku.

Gorzej być nie może?

Za design nowych BMW odpowiada Holender Adrian van Hooydonk, który od dłuższego czasu gromadzi wokół siebie sztab bardzo odważnych projektantów. Efekty pracy całego zespołu można oglądać aktualnie na drogach oraz w salonach BMW. Czy nowe „bawary” są ładne? Dla jednych tak, dla innych nie – wszystko jest przecież kwestią gustu. Jeśli jednak ktoś nie jest szczególnym fanem talentu Pana Adriana, to może powoli zacząć zaopatrywać się w tabletki uspokajające. Nadchodzi bowiem najnowsze BMW serii 7, które zadebiutuje już niedługo, bo w 2022 roku.

Jesteście zapewne ciekawi jak wygląda ten projekt. Udało się to ustalić dziennikarzom z australijskiego „Driva”. Panowie najpierw znaleźli najnowszą „siódemkę” na torze w oklejeniu maskującym, a następnie postanowili zdemaskować samochód cyfrowo.

Co im wyszło? Na pewno coś, co może budzić jeszcze większe kontrowersje. Efekt ich wielogodzinnej pracy w programach graficznych możecie zobaczyć poniżej. Tylko uprzedzamy – największych fanów bawarskiej marki może to mocno zaboleć. Gotowi?

3

2

1…

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News