Katastrofalne zawracanie, drzewo pod kołami, ludzie w szoku i sugestia przesiadki na hulajnogę. Kto tej Pani dał prawo jazdy?! [WIDEO]

Katastrofalne zawracanie, drzewo pod kołami, ludzie w szoku i sugestia przesiadki na hulajnogę. Kto tej Pani dał prawo jazdy?! [WIDEO]

mercedes19

Podaj dalej

Każdy człowiek posiadający prawo jazdy doskonale wie, że zawracanie czy cofanie nie jest manewrem szczególnie trudnym do przeprowadzenie. To są po prostu absolutne podstawy, które każdy kierowca powinien mieć w jednym palcu. Niestety jednak tak nie jest, czego najlepszym dowodem jest to nagranie.

Nie mamy zielonego pojęcia, jak Pani prowadząca białego Mercedesa znalazła się obok tego drzewa. Możliwości są w zasadzie tylko dwie – albo wcześniej tam zaparkowała, albo zawracała. Manewr cofania okazał się jednak arcytrudny, co w połączeniu z całkowitym brakiem orientacji w terenie doprowadziło do złamania małego drzewa, które następnie znalazło się pod kołami.

Mercedes

Największy problem polega w tej sytuacji na tym, że kierująca pojazdem kobieta nie widziała w tym żadnego problemu i próbowała odjechać jak gdyby nic się nie stało. Na szczęście świadek nie pozwolił na odjechanie z miejsca zdarzenia. Mężczyzna zasugerował, żeby Pani zmieniła środek lokomocji na hulajnogę, a następnie zadzwonił po policję.

Nas dziwi natomiast, jak można było do tak kuriozalnej sytuacji doprowadzić. Ten samochód musiał przecież być wyposażony w kamerę cofania i czujniki parkowania. To po prostu nie mieści się w głowie.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News