Jeździli Audi po centrum handlowym i kradli. Policja uznała akcję za "bezczelną" i porównała do GTA V [WIDEO]

Jeździli Audi po centrum handlowym i kradli. Policja uznała akcję za "bezczelną" i porównała do GTA V [WIDEO]

Jeździli Audi po centrum handlowym i kradli. Policja uznała akcję za „bezczelną” i porównała do GTA V [WIDEO]

Podaj dalej

Kanadyjska policja poszukuje pary podejrzanych zamieszanych w przestępstwo rodem z gry Grand Theft Auto V. To co złodzieje wyprawiali skradzionym Audi po prostu nie mieści się w głowie.

Akcja jak z GTA

Para, której opis nie mógł być przedstawiony przez policję, ponieważ mieli na sobie kaptury, wjechała skradzionym Audi A4 z 2011 r. przez wejście do centrum handlowego Vaughan Mills około 1:30 w nocy. Nagranie wideo z miejsca zdarzenia pokazuje, jak samochód spokojnie przejeżdża korytarzami centrum handlowego, ostrożnie omijając wszystkie stoiska, a następnie wyjeżdża jak gdyby nigdy nic głównym wejściem.

Policja twierdzi, że para ukradła dodatkowo sporą ilość sprzętu RTV i pomimo ostrożnej jazdy złodzieje wyrządzili spore szkody na pasażu. Clint Whitney, sierżant policji regionu York, opisał przestępstwo jako „zuchwałe” i „niezwykłe”.  Na szczęście samochód już się odnalazł.  Kwestią czasu jest natomiast ustalenie sprawców tego zuchwałego przestępstwa. Trzeba przyznać, że takich rzeczy nie ogląda się zbyt często, dlatego policja udostępniła nagranie z kamer monitoringu.

„Bez względu na to, czy jest to śmieszne, czy po prostu bezczelne, jest to również niedopuszczalne” — powiedział sierżant Whitney.„W tym centrum handlowym pracują ludzie. Były sprzątaczki oraz pracownicy ochrony. Mamy szczęście, że nikomu nic się nie stało, że to tylko straty materialne. Niemniej jednak jest to znaczne uszkodzenie mienia i utrata mienia dlatego traktujemy to poważnie”.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News