Jest kolejny rekordowy mandat. Tym razem kierowca TIR-a zgarnął 6 tys. zł, to co zrobił to jakiś absurd [WIDEO]

Jest kolejny rekordowy mandat. Tym razem kierowca TIR-a zgarnął 6 tys. zł, to co zrobił to jakiś absurd [WIDEO]

grupa speed policja

Podaj dalej

Mandatem w wysokości 6 tysięcy złotych został ukarany obywatel Litwy, który kierując cysterną wyprzedzał nieoznakowany radiowóz podlaskiej grupy Speed. Do zdarzenia doszło na krajowej ósemce w rejonie miejscowości Grymiaczki w powiecie sokólskim. 52-latek kierując mercedesem wyprzedzał na skrzyżowaniu, przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia i na odcinku drogi, gdzie obowiązuje zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe.

To była najgorsza możliwa decyzja

Mandatem karnym w wysokości 6 tysięcy złotych został ukarany obywatel Litwy, który kierując cysterną wyprzedzał nieoznakowany radiowóz podlaskiej grupy Speed. Niebezpieczny manewr nagrały kamery policyjnego auta. Do zdarzenia doszło w ostatni piątek marca na krajowej ósemce między Białymstokiem a Augustowem.

W rejonie miejscowości Grymiaczki w powiecie sokólskim 52-letni obywatel Litwy kierując cysterną, wyprzedzał na skrzyżowaniu. Robił to przy dojeżdżaniu do wierzchołka wzniesienia i na odcinku drogi, gdzie obowiązuje zakaz wyprzedzania przez samochody ciężarowe. Chwilę po zdarzeniu mercedes został zatrzymany do kontroli, a jego kierowca przekonał się o konsekwencjach nieprawidłowego wyprzedzania.

To już czwarty pirat drogowy ukarany od początku roku tak wysokim mandatem za wykroczenia na drogach tego regionu.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News