Jeden wariat w betoniarce, drugi w Dusterze. Chcieli się na drodze pozabijać, czy oni postradali zmysły? [WIDEO]

Jeden wariat w betoniarce, drugi w Dusterze. Chcieli się na drodze pozabijać, czy oni postradali zmysły? [WIDEO]

1dusbet1

Podaj dalej

W tym tygodniu w sieci, na jednej z grup pojawiło się nagranie, na którym widać jak uczestnicy ruchu drogowego wykonują niebezpieczne manewry. Jedno jest jednak pewne – agresja za kierownicą zagraża bezpieczeństwu. Drogowi szeryfowie muszą liczyć się więc z odpowiedzialnością za swoje niechlubne zachowania.

Każdy kierowca jest zobowiązany do przestrzegania przepisów w takim samym zakresie bez względu na posiadane predyspozycje czy gabaryty pojazdu. Kierowcy wymierzający sprawiedliwość samodzielnie mogą narazić się na odpowiedzialność karną.

W tym tygodniu na jednej z grup społecznościowych pojawiło się nagranie wideo, które przedstawia skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierujących. Szczecińscy policjanci po publikacji nagrania podjęli niezwłocznie czynności wyjaśniające. Na szczęście udało się ustalaić dane obydwu kierujących. Następnego dnia w wyniku ich pracy obaj mężczyźni zostali przesłuchani i skierowano wobec nich wnioski o ukaranie do Sądu. Dodatkowo kierującemu pojazdu ciężarowego zatrzymane zostało prawo jazdy na okres 6 miesięcy.

Takie zachowania na drodze są bardzo niebezpieczne i mogą doprowadzić do poważnych skutków, dlatego policjanci nie będą im pobłażać. Warto o tym pamiętać.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News