Jakie auta ma w garażu Władimir Putin? Kreml ujawnił to oficjalnie [WIDEO]

Jakie auta ma w garażu Władimir Putin? Kreml ujawnił to oficjalnie [WIDEO]

Podaj dalej

O tym, jakie samochody w garażu ma Władimir Putin plotkowano w mediach nie raz. Teraz Kreml ujawnił tę informację oficjalnie i musimy przyznać, że jesteśmy w szoku. Wy też będziecie.

Strach ma wielkie oczy! Najstrajszniejsze horrory

Szału nie ma

Wartość aktywów prezydenta Rosji Władimira Putina jest przedmiotem ciągłej debaty. Nieoficjalnie mówi się o nawet 200 miliardach dolarów (758 668 000 000 zł), co uczyniłoby go najbogatszym człowiekiem na świecie. Oczywiście takiego majątku Putin nie byłby w stanie zgromadzić z prezydenckiej pensji, która w Rosji wynosi 150 000 dolarów rocznie.

Witamy w Polsce – ten znak jest po prostu chory i niedorzeczny. Nawet pieszy może przekroczyć prędkość i dostać mandat? [WIDEO]

W tym jednak materiale nie będziemy zaglądać do portfela prezydenta Rosji i rozwodzić się nad tym, czy plotki o jego majątku są prawdziwe. Zajrzymy natomiast do jego garażu. Jak mogłoby się wydawać – człowiek tak majętny i mogący spełniać każdą swoją zachciankę, powinien mieć tam dziesiątki najwspanialszych pojazdów na świecie. Jak się jednak okazuje – jest zupełnie inaczej!

Rzecznik prasowy Kremla zdradził, że rosyjski prezydent posiada tylko mieszkanie w Petersburgu o powierzchni 77 metrów kwadratowych, które jest połączone z 18-metrowym garażem. W nim natomiast zaparkowane są trzy samochody – dwie klasyczne limuzyny GAZ-M21 Wołga i SUV Łada Niva w specjalnej wersji kamuflażu.

Łada Niva
Łada Niva prezydenta Rosji Władimira Putina

Internauci nie mają jednak wątpliwości, że to zwykła „ściema”. Według blogerów z kanału PICTURE NEWS na YouTube, Putin jeździ najwspanialszymi samochodami na tej planecie. Oto niektóre z nich:

źródło/fot: autoforum.cz / commons.wikimedia.org/

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News