Jak na myjni bezdotykowej umyć auto za darmo? Oto odpowiedź, ale trzeba mieć trochę czasu [WIDEO]

Jak na myjni bezdotykowej umyć auto za darmo? Oto odpowiedź, ale trzeba mieć trochę czasu [WIDEO]

Myjnia bezdotykowa

Podaj dalej

Myjnie bezdotykowe mają bez wątpienia bardzo wiele zalet. Dzięki nim można szybko i za niewielkie pieniądze dokładnie umyć samochód. Niektórzy kierowcy zastanawiają się jednak, jak maksymalnie obniżyć i tak niewielki już koszt takiego zabiegu pielęgnacyjnego dla swojego pojazdu. Oto odpowiedź ale zaznaczamy, że trzeba mieć  na myjni sporo czasu.

Teoretycznie na „bezdotykówce” auto można umyć już za mniej więcej 10 -15 zł. Wszystko zależy oczywiście od rozmiaru naszego samochodu oraz od tego, jak dokładnie chcemy proces mycia przeprowadzić.

mycie samochodu myjnia

Jedni bardzo często decydują się na szybkie płukanie z brudu wodą zdemineralizowaną, inni natomiast wykorzystują cały wachlarz dostępnych funkcji. Oczywiście najlepiej jest używać zalecanych przez daną firmę programów krok po kroku.

KIEROWCO! KUP LETNIE OPONY I ODBIERZ BON NA 120 PLN

Wtedy będziemy mieli absolutną pewność, że nasz pojazd nie tylko jest dokładnie opłukany z chemii zawartej w aktywnej pianie, ale również odpowiednio wysuszony i nabłyszczony.

Niektórzy jednak decydują się na mycie „darmowe” korzystając z faktu, że nawet bez wrzucenia pieniędzy do maszyny lanca myjki ciśnieniowej i tak wytwarza niewielki strumień wody – tak jak bohater tego nagrania. W sumie nie dziwimy się frustracji autora poniższego filmu, który czekał w kolejce. Z resztą, zobaczcie sami jak pomysłowy i cierpliwy okazał się ten człowiek.

Przeczytaj również

Redakcja WRC News

Redakcja WRC News